Mūsu prioritāte – vispusīgi un sociāli nodrošināts jūrmalnieks:

Mēs esam domubiedri, kam spēku dod stipras saknes Jūrmalā. Mūsu pamatvērtības kopš partijas dibināšanas 2009. gadā nav mainījušās: tā ir pilsētas unikālā daba un cilvēki. Mūsu misija – saudzīgi un tālredzīgi attīstīta, draudzīga Jūrmala un sociāli nodrošināti, iesaistīti un atbildīgi jūrmalnieki.

Mēs uzskatām, ka Latvijas nākotni  noteiks sabiedrības vērtības un gatavība tās aizstāvēt. Tāpēc pilsētas vadībā jābūt jūrmalniekiem ar principiālu stāju, kam rūp Latvijas valsts un Jūrmala. Taču dubultmorāle politiskajā kultūrā ir ļoti spēcīga – tā ir daļa no Latvijas lielo partiju spēles noteikumiem. Mūsu deputāti jau divos sasaukumos ir pierādījuši, ka “Tev, Jūrmalai” šo spēli nespēlē. Esam vietēja partija ar patiesu iekšējo demokrātiju un sāpi par katru pilsētas rajonu un iedzīvotāju kopienu. Mums nav vienalga!

Mēs zinām, kā ikviens jūrmalnieks var dzīvot labklājībā. Jūrmala kā kūrorts – tāds ir pilsētas statuss un sūtība. Jūrmala ir brīnišķīgas mājas pamatiedzīvotājiem un lieliska atpūtas vieta viesiem. Tūristu izmantotie pakalpojumi ceļ apgrozījumu pilsētas uzņēmējiem, no tā palielinās arī ieņēmumi pilsētas kasē. Baltijas jūras piekrastei jābūt labiekārtotai, cilvēkiem un ekotūrismam pieejamai, nodrošinot pilsētniekus ar darbu. Pludmales, nodotas pašvaldību valdījumā, jāapsaimnieko saudzīgi un tālredzīgi. Cieņa pret vēsturiskajām vērtībām ir teritorijas attīstības stūrakmens.

Mums ir būtiski, lai kūrorta šā brīža attīstība nenotiek uz mūsu mazbērnu rēķina, ātras peļņas vārdā neapdomīgi izsaimniekojot galveno Jūrmalas publisko resursu un nacionālo bagātību – mežus, kāpas, ūdeņus un kultūrvēsturiskos objektus. Tomēr Latvijas politikā un pilsētas attīstības plānošanā virsroku bieži gūst nevis sabiedriskais labums, bet gan privātas intereses, bremzējot iedzīvotāju iniciatīvas. Mēs ticam, ka līdzdalība ir viens no sabiedriskā līdzsvara noturēšanas mehānismiem, lai vara un nauda netiktu tikai vieniem uz citu rēķina. Kopā ar cilvēkiem, kas mums uzticas, mēs varam to mainīt. Mēs nākam dalīties ar savu pieredzi, zināšanām un mīlestību. Mēs nesolām daudz. Tikai nemelot un nezagt. Un godīgi darīt savu darbu. Sev, savai pilsētai un valstij. Mūsu domas un darbi Tev, Jūrmalai!