Jau otro gadu neatbalstam pozīcijas lēmumu par slidotavas uzstādīšanu, uzturēšanu un apkopi. Uzskatam, ka laukumā jāizbūvē autostāvvieta!

Aivars Ozoliņš: "Jau otro gadu neatbalstam pozīcijas lēmumu par slidotavas uzstādīšanu, uzturēšanu un apkopi. Uzskatu, ka laukumā jāizbūvē autostāvvieta, jo pie tirgus vienmēr ir problēmas ar auto novietošanu! Sakārtosies arī vide ap tirgu."

Mārtiņš Stuliņš: "Mēs, opozīcijas deputāti, jau 2013. gadā ierosinājām šo laukumu sakārtot, izveidojot tur auto stāvvietu un labiekārtojot tirgus apkārtni. Bet vai opozīcijas deputātos kāds ieklausās? Protams, ka nē! Pieņemot šā gada budžetu, Tūrisma komitejā, es un deputāts Aivars Ozoliņš, balsojām PRET slidotavas izveidi Kauguros, jo zinot mūsu laikapstākļus ziemas periodā pēdējos gados, ir skaidrs, ka nekas jēdzīgs no slidotavas nesanāks! Šogad 8. janvārī Tūrisma komitejā un 11. janvārī Sporta komitejā, ierosinājām slēgt slidotavu, kamēr nav iestājusies kārtīga ziema, sals. Pašlaik kompresori rūc, tomēr tie nevar nodrošināt pie šādas gaisa temperatūras kvalitatīvu ledus klājumu. Slidotavas laukums ir viens dīķis, kur apkārt izskatās kā kartupeļu laukā. Kūst mūsu nodokļu maksātāju nauda! Tik lielai, bagātai pašvaldībai sen jau vajadzēja uzcelt kārtīgu ziemas sporta halli (Slokā). Tad visiem ziemas sporta veida piekritējiem būtu liels gandarījums."