Šādu priekšlikumu Tev Jūrmalai deputāts Aivars Ozoliņš 2020.gada 21.janvārī iesniedzis Jūrmalas domes priekšsēdētājam G.Truksnim un izpilddirektoram E.Stobovam.

"Mēs visi gribam dzīvot sakārtotā un estētiskā vidē. Braucot cauri Kauguriem pa maģistrālo ielu paveras ne visai patīkams skats uz daudzstāvu namu Talsu šosejā Nr 31 korpusu balkoniem. Tie ir nokrāsoti dažādās krāsās – brūnā, zaļā, baltā, pelēkā. Skats nav no pievilcīgākajiem. Protams, iedzīvotāji paši ir centušies uzlabot un sakārtot savu dzīves vidi, cik nu kuram rocība atļāvusi un arī atbilstoši savai estētiskajai gaumei.
Jūrmalas Domei ir liels administratīvais aparāts ar labu veiktspēju. Pieļauju, ka ir dienesti, kas ir atbildīgi par šo jomu. Es uzskatu, ka var atrast risinājumus, lai šos balkonus noformētu vienotā, glītā izskatā. Tādējādi pievilcīgāku skatu baudītu Kauguru iedzīvotāji, pilsētas viesi, kā arī tie, kas mēro ceļu cauri Kauguriem. Jo īpaši vasarā pa šo ceļu pārvietojas daudz tūristu, ne tikai Latvijas iedzīvotāji vien, mērojot ceļu uz Kurzemi vai dodoties ceļojumā gar jūras piekrasti, tostarp velotūristi no dažādām valstīm. Jūrmalas vizītkarte nav tikai sakārtotā Jomas iela. Cilvēkiem, kas Jūrmalu iepazīst tikai kā ceļojuma daļu, priekšstats par pilsētu veidojas no visa, ko viņi redz pārvietojoties pilsētas teritorijā.
Kā pozitīvu piemēru var minēt daudzstāvu namu Skolas ielā Nr 57, kur visi balkoni ir noformēti vienādi un ēka izskatās sakārtota un acij tīkama.
Lūdzu, rast iespēju izveidot vienotu vizuālo noformējumu daudzstāvu namu balkoniem Talsu šosejā Nr 31. Mēs visi būsim no tā ieguvēji." 21. 01. 2020. Aivars Ozoliņš