arnis

Arnis Ābelītis

Priekšsēdētājs

Dzimis 1964.gadā Jūrmalā. Jūrmalas 1 vidusskolas un Rīgas Tirdzniecības tehnikuma absolvents. Ēdienu gatavošanas tehnologs. Uzņēmējs, restorāna “”Kūriņš” īpašnieks. Pilsētas domes deputāts, ievēlēts no partijas “Tev, Jūrmalai”. Precējies, divi dēli un meita, divi mazbērni. Pirmie ieraksti par senčiem rodami no 1835. gada Slokas baznīcas grāmatas ieraksta.


normunds

Normunds Kazakevičs

Priekšsēdētāja vietnieks

Dzimis 1974. gadā. Par jūrmalnieku sevi sauc jau 20. gadus. Pabeidzis Kokneses vidusskolu un Rīgas tirdzniecības un kulinārijas skolu, profesija viesmīlis – bārmenis. Šobrīd nodarbojas ar uzņēmējdarbību autotransporta jomā. Jūrmalas Valsts ģimnāzijas skolas padomes priekšsēdētājs, aktīvi darbojas Jūrmalas pilsētas izglītības konsultatīvajā padomē. Precējies, divas meitas.


iveta

Iveta Kravinska

Valdes locekle

Jūrmalniece kopš dzimšanas 1961.gadā. Latvijas Universitātē iegūts dabas zinātņu maģistra grāds ģeogrāfijā un sociālo zinātņu maģistra grāds sabiedrības vadībā. Skolotāja Slokas pamatskolā kopš 1989.gada, māca ģeogrāfiju un sociālas zinības, koordinē ekoprogrammas realizāciju skolā.


ozolins

Aivars Ozoliņš

Valdes loceklis

Dzimis 1959. gadā Tukumā. Pabeidzis Tukuma Raiņa 1.vidusskolu. Jūrmalā dzīvo kopš 1981.gada. Absolvējis Rīgas celtniecības tehnikumu autoceļu būvniecības un ekspluatācijas specialitātē. Zināšanas papildina Latvijas Autoceļu direkcijas mācību centra, Autoceļu kompetences centra un Zviedrijas Nacionālo ceļu administrācijas rīkotajos kursos un semināros. Strādā SIA “LIKTENIS” ceļu būvē par būvdarbu vadītāju. Ir divi bērni un divi mazbērni.